آموزش

 

 

 • امروزه با پیشرفت تکنولوژی بشر برای بهتر شدن کیفیت زندگی رو به دکوراسیون منازل و محل کار خود اورده اند این کار را به ما بسپارید
 • کاغذ دیواری

 • کاغذ دیواری ها یک راه حل عالی برای تغییر یک فضا بدون تلاش زیاد هستند.
 • کاغذ دیواری ها پایه ای را تشکیل می دهند که سبک آپارتمان را در کنار هم نگه می دارد. به این ترتیب، کاغذ دیواری یک بوم آماده را برای شما فراهم می کند تا مطابق با دید خود انتخاب کنید. کاغذ دیواری با طرح های زیبا است. کاغذ دیواری ها مطمئناً دکوراسیون منزل شما را ارتقا می دهند و به فضای شما به روشی ساده و در عین حال موثر به عظمت می بخشند.
 • با وجود گزینه‌های متعدد کاغذ دیواری آنلاین برای انتخاب، ممکن است انتخاب مناسب یک چالش به نظر برسد. یا یک تم ثابت داشته باشید. بر این اساس کاغذ دیواری خانه را انتخاب کنید، یا با انتخاب کاغذ دیواری با توجه به کاربرد و فضای مورد نظر اتاق خود، آزمایشی باشید. کاغذ دیواری اتاق نشیمن به کل خانه رنگ می دهد. برای داشتن ظاهری جاودانه، آن را با مجموعه دکوراسیون من کلاسیک نگه دارید.
 • ترکیبی از بافت‌ها و کاغذ دیواری‌های طرح دار با رنگ‌های فلزی خنثی را ارائه می‌دهد که فضای داخلی مجلل و مجللی را ایجاد می‌کند. دکوراسیون من مجموعه ای جامع برای دیوارپوش های هندسی معماری در رنگ های الهام گرفته از مواد معدنی و کریستال ها برای افزایش زیبایی فضای شما است.
 • چمن مصنوعی

 • اگر می خواهید چمن مصنوعی به ارزش طراحی داخلی شما بیافزاید، سعی کنید از آن در اتاق نشیمن خود استفاده کنید. نصب آن آسان است و راحتی را برای شما و مهمانانتان فراهم می کند.برای حیاط خلوت یا پاسیو شما شاید همیشه فکر می کردید که حیاط خلوت یا پاسیو پشتی شما باید مملو از چمن و گیاهان طبیعی باشد.
 • با این حال، ایده خوبی است که چمن مصنوعی را به عنوان یک جایگزین امتحان کنید تا فضایی برای رشد چمن طبیعی ایجاد کنید. علاوه بر ارائه همان اثر خنکی که چمن واقعی می دهد، آنها از علف واقعی ایمن تر و تمیزتر هستند زیرا حشرات را جذب نمی کنند.برای فضای بازی کودکان خود نصب چمن مصنوعی در فضای بازی کودکان شما به شدت توصیه می شود. علاوه بر خنکی و ظرافت های طبیعی که چمن مصنوعی به ارمغان می آورد، از کودک در هنگام سقوط در اثر زمین خوردن یا سر خوردن نیز محافظت می کند.
 • شما می توانید با نصب فرش چمنی در فضای بازی کودک از ایمنی کودک خود اطمینان حاصل کنیدبه عنوان روشی برای تزیین دیوار خود می توانید از فرش چمنی نیز به عنوان تزئین دیوار خود استفاده کنید. با قرار دادن فرش چمنی به دیوار، اتاق شما خنک تر و طبیعی تر به نظر می رسد. همچنین می توانید چیزهای دیگری را روی چمن مصنوعی خود آویزان کنید تا زیبایی به خانه خود بیافزایید.
 • سطوح انعکاسی

نه تنها آینه ها یکی از ساده ترین راه ها برای ایجاد توهم یک اتاق بزرگتر هستند، افزودن سطوح بازتابنده بیشتر مانند کاشی های براق و دیوارهای لاکی سفید نیز می تواند فضای شما را بزرگتر از زندگی جلوه دهد. این مواد براق منعکس کننده هستند و همان اثر حداکثری را ایجاد می کنند که یک آینه ایجاد می کند، نور را منعکس می کند و باعث می شود فضا احساس و هوادار به نظر برسد

 • انتخاب رنگ های روشن

مانند هر فضای دیگری، هرچه دیوارها تیره تر باشند، مکان کوچکتر احساس می شود. به سادگی اتاق را پر از نور می کند و آن را بزرگتر و روشن تر نشان می دهد. در مورد اضافه کردن یک فرش طرح دار به رنگ سفید یا عاج برای ترکیب نور بیشتر و مقداری بافت چطور است

 • قطعات چند منظوره

یکی از ملزومات یک فضای کوچک، یافتن قطعاتی است که می توانند بیش از یک یا حتی دو هدف را داشته باشند. میزی که به عنوان میز و همچنین میز ناهار خوری عمل می کند، مبلی که می تواند به عنوان تخت خواب تا شود، یا مکعب هایی که به عنوان میز قهوه خوری و همچنین صندلی های جایزه عمل می کند. قطعات دکور هوشمند مانند اینها نوآورانه و سرگرم کننده هستند و قطعاً هر فضایی را روشن می کنند.

 • ایجاد مناطق

شما می توانید فضای بیشتری را با جداسازی مناطق مختلف در خانه خود ایجاد کنید. به عنوان مثال، اگر می خواهید فضای نشیمن خود را از اتاق خواب خود جدا کنید،

از پرده های بسیار بلند استفاده کنید و از عنصری مانند نقاشی شناور برای جداسازی بیشتر فضا استفاده کنید. به این ترتیب می توانید فضا را بدون اینکه فضا تنگ به نظر برسد تقسیم بندی کنید و همچنین اتاق نشیمن را برای سرگرمی افراد بدون اینکه افراد اتاق خواب شما را ببینند داشته باشید. فرش ها نیز یک راه عالی برای ایجاد مناطق هستند.

 

 • برای ترکیب نور وقت بگذارید

. حال و هوای فضا را تغییر می دهد و این پتانسیل را دارد که به هر عنصر دکوری در اتاق جان ببخشد.

اگر فضای شما فاقد نور مناسب باشد، محیط و البته توهم فضای اتاق به شدت تحت تاثیر قرار می گیرد.بکار بردن نور و نوع نوری که استفاده می کنید نیز یکی از مهمترین موارد است و با رنگ، اندازه اتاق، نور طبیعی و البته مبلمان کار می کند.

وقتی همه چیز با هم جمع می شود، فضای کوچک اما پر جنب و جوش شما نیز همینطور خواهد بود. فقط به این دلیل که با یک فضای کوچک سر و کار دارید، به این معنی نیست که باید امکانات خلاقانه در دکوراسیون را کاهش دهید و همچنین فضاهای جالبی را که فضای شما را پر از شخصیت می کند، در خود بگنجانید. پس ادامه دهید و نکات بالا را برای خانه ای کوچک اما خاطره انگیز و پر فضا بگنجانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.