آموزش

پوستر دیواری طرح سنگ

طرح سنگ مرمر

 

پوستر دیواری طرح سنگ

 

پوستر دیواری طرح سنگ مجموعه ای بی همتا از کاغذ دیواری طرح سنگ مرمر ، گرانیت ، آنتیک و بتن که می تواند یک فرصت استثنائی را برای زیبا سازی و بازسازی محیط شما فراهم نماید .اگر از سلیقه خاص و بخصوصی برخوردار هستید  پیشنهاد ما برای شما خوش سلیقه ها پوستر دیواری طرح سنگ است.پوستر دیواری طرح سنگ به شما کمک می کند تا بدون داشتن سنگی در منزل از بودن آن استفاده نمایید با تفاوت قیمت پایین تر از سنگ واقعی.

، در حالی که بسیارمقرون به صرفه است.کیفیت و چاپ کاغذ دیواری طرح سنگ گرانیت و مرمر بسیار بالا بوده به گونه ای است که انگار واقعا از سنگ مرمر یا دیگر سنگ ها استفاده کرده اید.پوستر دیواری طرح سنگ بدون نیاز به  انجام یک پروژه بزرگ بازسازی و یا هزینه تهیه و نصب سنگ مرمر واقعی تحویل شما می دهند.پوستردیواری طرح سنگ  مناسب برای پشت تلویزیون ، پذیرایی و یا فضاهای اداری است  زیرا زیبایی طرح سنگ هرگز از روند زندگی خارج نمیشود.

 طرح سنگ انتیک

مزایای استفاده از پوستردیواری طرح سنگ

پوستردیواری طرح سنگ می‌تواند حال‌و‌هوا و ظاهر محیط را عوض کند و به محیط مورد‌ دلخواهتان ظاهر شود. برخی از پوسترها فضا را از لحاظ ظاهری  دلبازتر و وسیع‌تر نشان‌ داده و عمق آن را افزایش می‌دهد. شما می‌توانید از پوسترها به عنوان یک طرح دکری برای منزل و محل کار خود استفاده نمایید

مقاومت بالای آن ها نسبت به رنگ کردن یکی دیگر از مزایای پوستر دیواری می‌باشد که می توان زمان طولانی از پوستر دیواری استفاده نماییم. به این معنی که دیوارهای رنگ شده بعد از گذشت مدتی ترک خورده و ظاهر  براق خود را از دست می‌دهند. اما رنگ و ظاهر پوستر‌ها ثبات بیشتری دارد .

نکتهء مهم نصب پوستر دیواری

یکی دیگر از نکات قابل توجه در نصب و اجرای پوستر دیواری ، این است که پوسترها مانند کاغذ دیواری‌ها برای پوشش دادن تمام دیوارهای خانه طراحی نشده اند و برای این کار مناسب نیستند و فقط برای پوشش دادن بخشی از دیوار مناسب هستند. عاملی که باعث زیبایی این دیوار‌پوش‌ها است این است که روی یک سطح خاص استفاده شوند.

 

 طرح سنگ پشت تلوزیون

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.