آموزش

کاغذ دیواری قابل شست وشو

 

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری ها یک راه حل عالی برای تغییر یک مکان  بدون هزینه زیاد هستند.

کاغذ دیواری ها پایه ای را تشکیل می دهند که دکور مکان را در کنار هم نگه می دارد. به این ترتیب، کاغذ دیواری یک طرح آماده را برای شما فراهم می کند تا مطابق با سلیقه خود انتخاب کنید. کاغذ دیواری با طرح های زیبا  فضای منزل شما را دلنشین میکند. کاغذ دیواری ها مطمئناً دکوراسیون منزل شما را ارتقا می دهند و به فضای شما به روشی ساده و در عین حال موثر به عظمت می بخشند.

با وجود گزینه‌های زیاد  کاغذ دیواری در آنلاین شاپ ها برای انتخاب، ممکن است انتخاب مناسب یک چالش به نظر برسد.اگر یک تم ثابت داشته باشید می توانید بر این اساس کاغذ دیواری دلخواهتان را انتخاب کنید، یا با انتخاب کاغذ دیواری با توجه به کاربرد و فضای مورد نظر اتاق خود، آزمایش کنید. کاغذ دیواری اتاق نشیمن به کل خانه رنگ می دهد. برای داشتن ظاهری جاودانه، آن را با مجموعه دکوراسیون من کلاسیک نگه دارید.

ترکیبی از بافت‌ها و کاغذ دیواری‌های طرح دار با رنگ‌های فلزی خنثی را ارائه می‌دهد که فضای داخلی مجلل و مجللی را ایجاد می‌کند. دکوراسیون من مجموعه ای جامع برای دیوارپوش های هندسی معماری در رنگ های الهام گرفته از مواد معدنی و کریستال ها برای افزایش زیبایی فضای شما است.

کاغذ دیواری در گذشته قلمرو خانه‌های سنتی بود که در آن نقش‌های گل و رنگ‌های پاستلی و پاستلی حکمفرما بود. امروزه، می‌توانید هزاران سبک کاغذ دیواری مدرن را که متناسب با طرح رنگ معاصر شما هستند، در دکوراسیون من  بیابید.

طرح گل

مزیت کاغذ دیواری نسبت به رنگ

در اینجا فقط چند مزیت استفاده از کاغذ دیواری وجود دارد…

 

کاغذ دیواری بادوام است و می تواند بیش از 15 سال دوام بیاورد که بسیار مقرون به صرفه است.

هنگامی که کاغذ دیواری به درستی آویزان شده باشد، سه برابر بیشتر از رنگ ماندگاری دارد.

اگر دیوارهای ناقصی دارید، کاغذ دیواری با کیفیت بالا می تواند عیوب سطح را پنهان کند.

رنگ در طیف وسیعی از رنگ ها وجود دارد، با این حال طیف محدودی از پرداخت ها، اعم از مات یا براق وجود دارد. کاغذ دیواری در طرح های مختلف با طیف وسیعی از بافت ها و جلوه ها عرضه می شود. مهره ها، گله، فلزی، برجسته و سایر بافت ها.

استفاده از کاغذ دیواری کثیف نیست و خطر پاشیده شدن روی مبلمان یا کفپوش شما وجود ندارد.

اگر بچه یا حیوان خانگی دارید، بیشتر کاغذ دیواری ها تمیز می شوند یا قابل شستشو هستند، اگر ردی روی دیوار ظاهر شود.

 

رنگ یک گزینه عالی برای افزودن یک انفجار رنگ به فضای داخلی شما است، اما واقعا نمی تواند تاثیر یک کاغذ دیواری بیانیه را شکست دهد. کاغذ دیواری با طیف گسترده ای از طرح ها، رنگ ها و بافت های موجود، شخصیت و سبک افراد را منعکس می کند.

کاغذ دیواری طرح سنگی

کاغذ دیواری مدرن چیست؟

 

کاغذ دیواری مدرن که برای برجسته کردن انتخاب مبلمان و سبک طراحی کلی شما ایجاد شده است، بافت، رنگ و سبک پیچیده را به هر اتاقی می آورد. در دکوراسیون من، انواع سبک‌ها متناسب با فضاهای انتقالی و گزینه‌های مدرن‌تر برای استفاده در اتاق‌های فوق‌معصر خود را خواهید یافت.

چه گزینه هایی را می توانم پیدا کنم؟

 

کاغذ دیواری می تواند معجزه کند و کل اتاق شما را به هم بچسباند. همچنین زمانی که برای طراحی مجدد بزرگ آماده می شوید، می تواند راهنمای شما باشد. در اینجا چند سبک وجود دارد که می توانید در دکوراسیون من پیدا کنید:

 

سبک های بافت دار هر فضایی به یک لایه بزرگ از رنگ روشن نیاز ندارد. به دنبال بافت های خنثی در رنگ هایی مانند کرم، خاکستری یا شنی باشید تا بدون توجه به مبلمان، فرش یا آثار هنری، جذابیت بصری را به اتاق خود بیافزایید.

الگوهای هندسی راه راه ها، بلوک های رنگی و اشکال مختلف دیگر به دیوارهای شما عمق می دهند. به دنبال گزینه ها یا رنگ های تک رنگ باشید که کاملاً با دکوراسیون موجود شما جفت شوند.

سبک های سرگرم کننده و غریب. ایده آل برای یک لانه یا حتی اتاق کودک، سبک های کاغذ دیواری عجیب و غریب دارای حیوانات باغ وحش، مناظر طبیعت و موارد دیگر است.

کاغذ دیواری و عکس برگردان موقت. ایده‌آل برای آپارتمان‌ها یا فضاهای کودکانه، کاغذ دیواری‌های موقت و برگردان می‌توانند بدون نصب دائمی به سبک و رنگ ببخشند.

 

با انتخاب سبکی ملایم، بافتی به دیوارهای خود اضافه کنید یا با رنگ‌های تند، روشن و طرح‌های طرح‌دار، یک بیانیه اصلی ایجاد کنید

.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.